Sukcesy sportowe

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie

 

 

Szkolny turniej halowej piłki nożnej

Oto wyniki szkolnego turnieju halowej piłki nożnej  rozegranego z okazji Święta Patronki #IVLO:
Mistrzowską drużynę wystawiła klasa 4E!
miejsce zajęła 4B,
miejsce – 3B, która w meczu o podium pokonała drużynę klas 2AC.
Serdecznie gratulujemy
  

Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego SZS w pływaniu

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie najlepsze w województwie!!!
9 listopada w Gołdapii odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego SZS w pływaniu.
Bardzo dobry występ odnotowali uczniowie #IVLO.
Dziewczęta w składzie:
Masłowska Wiktoria (3A), Shycholewa Veronika (3E), Lis Magdalena (2B), Stawecka Maria (1B), Sujkowska Roksana (4D), Kupis Aleksandra (3A) wywalczyły Mistrzostwo Województwa w klasyfikacji drużynowej!
Oprócz startów w drużynie również bardzo dobrze stratowały indywidualnie:
Masłowska Wiktoria – I miejsce 50 m st. motylkowym,
Shycholewa Veronika – I miejsce 50 m st. klasycznym,
Lis Magdalena – I miejsce 50 m st. dowolnym,
Stawecka Maria – II miejsce 50 m. stylem dowolnym,
Sujkowska Roksana – II miejsce 50 m st. grzbietowym,
Kupis Aleksandra – IV miejsce 50 m st. motylkowym.
Chłopcy zajęli czwarte miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Skład reprezentacji to: Domalewski Bartłomiej (4D), Tarasewicz Marcel (4C), Trykacz Kacper (3C), Tyrka Igor (3C), Szyłański Mikołaj (4A), Leszczyński Filip (1E).
Bardzo dobrze zaprezentowali się w startach indywidualnych:
Domalewski Bartłomiej – I miejsce 50 m st. grzbietowym,
Tarasewicz Marcel – I miejsce 50 m st. klasycznym,
Trykacz Kacper – I miejsce 50 m st. motylkowym,
Tyrka Igor – II miejsce 50 m st. dowolnym,
Szyłański Mikołaj – III miejsce 50 m st. grzbietowym,
Leszczyński Filip – VII miejsce 50 m st dowolnym.
Brawo, brawo, brawo pływacy. Gratuluję bardzo udanych startów i wyników sportowych.
Jacek Puciło – nauczyciel wychowania fizycznego.
  

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów do lat 15 i 17 w szachach

Nasz kolega, Michał Taranowicz z klasy 2D zajął pierwsze  miejsce w turnieju szachowym w grupie C17
Gratulujemy Michałowi i innym uczestnikom turnieju
 

Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce chłopców zespołów 3 osobowych

Mistrzostwa rozgrywane zostały 12 października w Mrągowie
W imprezie startowała reprezentacja #IVLO.
Uczniowie klasy II E: Albert Chmielewski, Wiktor Choromański, Piotr Jocek i Maciej Sendrowski zajęli 4. miejsce, a startowało aż 14 zespołów z województwa!!!
Serdecznie gratulujemy uczniom bardzo dobrego występu jednocześnie doceniamy ich zaangażowanie i sportową rywalizację.
Opiekunem sportowym drużyny jest Pan Jacek Puciło.
  

 

 

Turnieju Siatkarskich Mikstów #IVLO
Po pełnych emocji sportowych bojach zwycięzcami zostali:
Julia Roguz i Dawid Berk z 4B.
Na podium zobaczyliśmy również:
. Oliwię Rezmerowską i Macieja Jarosławskiego z 4F,
. Alicję Plachimowicz i Jakuba Nowaka z 4E.
W ścisłym finale zameldowali się zajmując 4. miejsce Aleksandra Kossak z 3F i Kajetan Miecznik z 3B
Gratulujemy !!!
Gorący doping klas słychać było w całej dzielnicy
Dziękujemy nauczycielom w-f za organizację turnieju.
 

 

Mistrzostwa Świata Juniorów w pływaniu 

na początku września 2022 r. o godz. 1.15 naszego czasu nasza uczennica Karolina Piechowicz została dwukrotną MISTRZYNIĄ ŚWIATA płynąc 50 m klasykiem oraz zdobyła złoto w sztafecie
Gratulujemy !

Z okazji jubileuszy 10-lecia działalności

Stowarzyszenia Sportu Szkolnego JUVENIA

w podziękowaniu za aktywność i sukcesy IV LO w latach 2009-2019


Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej 2022 O PUCHAR DYREKTORA IV LO

FINAŁ: IIID – IIIB  0:3

 

Zmagania w pierwszym tegorocznym turnieju siatkarskim #MożdżonekCup 2022
dla młodzieży – w rywalizacji chłopców

? 1 miejsce – IV LO

 

Podsumowanie sukcesów sportowych uczniów IV LO w roku szkolnym 2019/2020

 

II MIEJSCE IV LO W MISTRZOSTWA

WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYŚCIGI SMOCZYCH ŁODZI:

III miejsce drużynowo w kategorii Open

III miejsce drużynowo w kategorii Mikst

 

 

 

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW