Stowarzyszenie Pro-Czwórka

w IV Liceum Ogólnokształcącym  im. Marii Skłodowskiej-Curie

(Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Olsztynie)

logo

Organizację założyli pracownicy w czerwcu 2013 r. Historia ZSO nr 2 w Olsztynie wiąże się trwale ze stolicą Warmii i Mazur oraz mieszkańcami naszego pięknego regionu.

Nasi absolwenci są ludźmi znanymi ze swych osiągnięć w kraju i na świecie.

IV LO zajmuje tradycyjnie wysokie lokaty w rankingach szkół. Chodzi o coś więcej,

dlatego Stowarzyszenie angażuje się w przedsięwzięcia i projekty, które intensyfikują rozwój młodzieży i środowiska.

Stowarzyszenie wspiera uczniów, nauczycieli i społeczność lokalną.

Nasi członkowie i współpracownicy inicjują działania, które rozwijając i wzbogacając społeczność szkolną, budują twórcze więzi między ludźmi.

Pro-Czwórka poprawia skuteczność i atrakcyjność procesów edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych Szkoły.

Za swój cel przyjęła szeroko i praktycznie pojętą AKTYWIZACJĘ na rzecz dobra osób kreujących naszą rzeczywistość dziś i w przyszłości. Każdy dobry pomysł powinien być zrealizowany.

Każdy, kto czuje się związany z naszą szkołą, może przyczynić się do jej rozwoju, włączając się w działalność Stowarzyszenia Pro-Czwórka.

Prezes Stowarzyszenia Pro-Czwórka
P. Elżbieta Chodakowska