Stowarzyszenie Pro-Czwórka

Stowarzyszenie Pro-Czwórka działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Olsztynie, czyli IV LO i Gimnazjum nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie. Organizację założyli pracownicy w czerwcu 2013 r.

olsztyn-ratuszHistoria ZSO nr 2 w Olsztynie wiąże się trwale ze stolicą Warmii i Mazur oraz mieszkańcami naszego pięknego regionu. Nasi absolwenci są ludźmi znanymi ze swych osiągnięć w kraju i na świecie. IV LO i Gimnazjum nr 4 zajmują tradycyjnie wysokie lokaty w rankingach szkół. Chodzi o coś więcej, dlatego Stowarzyszenie angażuje się w przedsięwzięcia i projekty, które intensyfikują rozwój młodzieży i środowiska.

Stowarzyszenie wspiera uczniów, nauczycieli i społeczność lokalną. Nasi członkowie i współpracownicy inicjują działania, które rozwijając i wzbogacając społeczność szkolną, budują twórcze więzi między ludźmi. Pro-Czwórka poprawia skuteczność i atrakcyjność procesów edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych Szkoły. Za swój cel przyjęła szeroko i praktycznie pojętą AKTYWIZACJĘ na rzecz dobra osób kreujących naszą rzeczywistość dziś i w przyszłości. Każdy dobry pomysł powinien być zrealizowany. Każdy, kto czuje się związany z naszą szkołą, może przyczynić się do jej rozwoju, włączając się w działalność Stowarzyszenia Pro-Czwórka.

Strona Stowarzyszenia Pro-Czwórka

Skip to content