Dostępność nauczycieli IV LO

TERMINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI IV LO

ROK SZKOLNY 2022/2023

W związku z organizacją w IV LO godziny dostępności  nauczycieli, mając na uwadze dobra organizację czasu pracy i funkcjonalność przyjętych rozwiązań systemowych, prosimy Uczniów i Rodziców o wcześniejsze umawianie się na spotkanie z wybranym nauczycielem. 

Każdy z naszych pedagogów, bez względu na tzw. godzinę dostępności, jest otwarty na spotkanie z Uczniem i Rodzicem tak jak do tej pory – w ciągu całego tygodnia pracy, po wcześniejszym umówieniu terminu za pomocą dziennika elektronicznego Librus lub telefonicznie (tel. 89 533 70 44 wew. 39 pokój nauczycielski).

Nie chcąc zawężać kontaktów z Rodzicami wyłącznie do jednej godziny w tygodniu, proponujemy bardziej elastyczne, biorące pod uwagę różny czas zajęć Uczniów oraz pracy Rodziców rozwiązanie, które bardzo dobrze funkcjonuje w naszej szkole.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Tomasz Niedźwiecki wtorek 13.00-14.00 gabinet
dyrektora szkoły
Arkadiusz Biernat poniedziałek 13.45-14.45 306
Grażyna Kluz poniedziałek 13.45-14.45 204
ks. Jędrzej Borejko wtorek 15:30-16:30 102
Magdalena Pietrusiak wtorek 13.45 -14.45 203
Magdalena Śpiewak poniedziałek 13.00-14.00 203
Ewelina Małkowska-Szmyt poniedziałek 7:00-8:00 104
Agnieszka Ordon piątek 13.00-14.00 212
Janina Krzymowska wtorek
co 2 tyg.
13.40-14.40 208
Andrzej Juchno środa 12.45-13.45 208
Ewa Fabieńska czwartek 07.10-08.10 P 1
Anita Król środa 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Magdalena Szymaniak środa 13.45-14.45 102
Małgorzata Chojnowska wtorek 7.10 – 8.10 205
Rumińska Elżbieta czwartek 13.45-14.45 306
Monika Wydra środa 12.45-13.45 310
Krzysztof Świątek piątek 7.10-8.10 pokój naucz/208
Lidia Smolec czwartek 7.10-8.10 104
Kołtuniak Radosław poniedziałek 14.40-15.40 202
Włodzimierz Saks środa 7.15 – 8.15 206
Agnieszka Szatkowska poniedziałek 13:00-14:00 307 lub 22
Joanna Gronowicz środa 13.45-14.45 309
Ałła Zalewska środa 13:00-14:00 biblioteka
Katarzyna Ratuszna wtorek 13:45-14:45 109
Krzysztof Deptuła poniedziałek 7.10-8.10 305
Jolanta Reddig środa 12:55-13:55 304
Hanna Letkiewicz czwartek 7:15-8:15 302
Anna Michalczyk wtorek 15:30-16:30 105
Edyta Kamińska wtorek 7:10-8:10 101
Magda Burakowska wtorek 15:30-16:30 106
Damian Zembek poniedziałek 13.00-14.00 P2
Bogumiła Sikorska wtorek 7:15- 8:15 201
Beata Kostuj wtorek 12.00-13.00 202
Alicja Kondzielewska piątek 13.45-14.45 P4
Ewa Wacławik środa 16.00-17.00 210
Jacek Puciło poniedziałek 13.45-14.45 pokój nauczycieli wf
Cezary Biskupiak piątek 13.45-14.45 pokój nauczycieli wf
Iwona Kawecka poniedziałek 14.40-15.40 211
Marcin Szmyt wtorek 13.45-14.45 112
Ewa Król poniedziałek 13.45 -14.45 pokój nauczycieli wf
Danuta Gumińska środa 13.00-14.00 biblioteka
Małgorzata Rochowczyk poniedziałek 13.00 -14.00 21A lub pokój nauczycielski
Anna Kowalska poniedziałek 7.10 – 8.10 pokój nauczycielski
Tomasz Małachowski środa 13:45-14:45 308
Anna Łokucjewska środa 14.45 -15.45 309
Joanna Rajkowska środa 14:40 -15:40 pokój nauczycielski lub 103
Stanisław Wasilewski środa 13.45-14.45

pokój nauczycieli wf

Henryk Prus piątek 8.00-9.00 106
Anna Szatkowska środa 16.00-17.00 307
Irena Romańczuk środa 14.40-15.40 303
Marcin Warmiński czwartek 13.50-14.50 105
Marek Wasilewski środa 12:55-13:55 pokój nauczycieli wf