BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA WSZYSTKICH UCZNIÓW!

Do Waszej dyspozycji jest wypożyczalnia, gdzie oprócz lektur szkolnych znajdziecie słowniki, repetytoria maturalne, literaturę naukową i popularnonaukową oraz... najciekawsze powieści. Dbamy, aby na nasze półki trafiały wszystkie interesujące nowości. Zanim kupicie polecany bestseller sprawdźcie czy nie ma go u nas.

Zachęcamy do korzystania z czytelni, gdzie w cichej i spokojnej atmosferze przygotujecie się do zajęć, przeczytacie książkę albo czasopismo.
Posiadamy pracownię multimedialną, gdzie oferujemy stały dostęp do komputerów z Internetem. Zapraszamy do pracy nad prezentacjami, projektami i zadaniami domowymi. Istnieje też możliwość wypożyczenia laptopa i rzutnika na lekcję.

Zachęcamy do korzystania z nowo powstałego terminalu

Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA.

Punkt dostępu znajduje się w bibliotece szkolnej.

Terminal umożliwi wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom naszej szkoły na łatwe

i bezpłatne korzystanie ze zbiorów Biblioteki Narodowej,

włączając w to najnowsze, objęte prawem autorskim publikacje.

Cyfrową wypożyczalnię szczególnie polecamy uczniom przygotowującym się

do olimpiad przedmiotowych, konkursów, prezentacji i projektów.

Znajdziecie tu również materiały, dzięki którym przygotujecie się

do prac klasowych, egzaminów maturalnych a nawet egzaminów na wyższe uczelnie.

Godziny pracy biblioteki szkolnej:
poniedziałek- czwartek:  8.00-15.45
piątek:  8.00-14.45