Wymiana młodzieżowa Olsztyn – Offenburg 2018/2019

W czwartek, 6.06.2019 pożegnaliśmy grupę młodzieży niemieckiej z Offenburga, która gościła przez 8 dni w naszych domach i szkole wraz z opiekunami. Uczniowie brali aktywny udział w naszym bogatym programie, zwiedzając Wilczy Szaniec, Gdańsk, Olsztynek oraz Olsztyn. Nie zabrakło również momentów zadumy i refleksji (muzeum Stalagu w Olsztynku, Stutthof). Pozostało wiele wspomnień i przeżyć, a mamy nadzieję, że również przyjaźni, o czym świadczyło wzajemne pożegnanie na dworcu, pełne uśmiechów, uścisków, przybijania „piątek” oraz łez wzruszenia.

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i serce rodzicom oraz naszym uczniom!

W przyszłym roku zapraszamy na 22 edycję naszej wymiany, która rozpocznie się w kwietniu wyjazdem naszych uczniów do Offenburga.

Zespół germanistów IV LO

[rl_gallery id=”3697″]

Może Ci się również spodoba

Skip to content