IX Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne

16-ego lutego 2018 r. na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie odbyły się IX Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne. W zawodach wzięły udział ogółem 34 zespoły ze szkół naszego województwa.

Nasza szkoła reprezentowana była jak zwykle bardzo licznie. Uczniowie "Czwórki" wypadli bardzo dobrze zajmując miejsca: III, IV, V i VI i potwierdzając tym samym wysoki poziom wiedzy informatycznej oraz umiejętności programistycznych.

Na pochwałę zasłużyły także zespoły pierwszoklasistów, które uplasowały się, co prawda, na dalszych pozycjach: miejscu 12 i 17, ale swoją przygodę z programowaniem zaczęły dopiero pół roku temu, na warsztatach informatycznych w Kalwie.

Szwed Jakub
Bondaruk Łukasz