OBO po raz drugi – zaczynamy głosowanie!

BUDOWA BOISK DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ / BADMINTONA / BOULE

W ubiegłym roku w ramach III edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego nasza szkoła wystartowała z projektem budowy siłowni zewnętrznej. Dzięki Waszemu wparciu SIŁOWNIA już JEST.

W tym roku złożyliśmy kolejny projekt  na BUDOWĘ BOISK DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ / BADMINTONA / BOULE na terenie ZSO2  w kategorii projekty osiedlowe –osiedle KORMORAN – nr 4

Celem projektu jest stworzenie bazy sportowej dla rekreacyjnego uprawiania plażowej piłki siatkowej, badmintona, czy boule w okresie wiosenno-letnim oraz zapewnienie alternatywnych form spędzania wolnego między innymi dla uczniów naszej szkoły.

Przypominamy zasady głosowania:  

Olsztynianie, którzy ukończyli 15. rok życia mogą poprzeć po jednym osiedlowym i zintegrowanym projekcie.  Głosy oddawać można papierowo (specjalne karty do głosowania) lub elektronicznie na stronie http://www.glosujobo.olsztyn.eu Niezbędna jest autoryzacja oddanego głosu przez telefon (sms) lub pocztą e-mail.

Poniżej podajemy bezpośredni link do naszego projektu:

http://www.konsultacje.olsztyn.eu/budzet/obo-2016-glosowanie-na-projekty-osiedlowe#/list/2988

Głosowanie trwa do niedzieli 18-ego września 2016 r.!

DZIĘKUJEMY I liczymy na Wasze wsparcie.

Może Ci się również spodoba

Skip to content