Dziennik elektroniczny

Od września 2016 r. będzie już dostępny dla uczniów i rodziców dziennik elektroniczny. Rodzice będą mieli codzienny wgląd w postępy swoich dzieci, uczniowie zaś szybciej uzyskają informacje o ocenach, zastępstwach i innych bieżących sprawach szkolnych.

Na razie do pracy z dokumentacją elektroniczną przygotowują się nauczyciele. Każda sala lekcyjna wyposażona została w stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu. Umożliwia to nauczycielom pracę z dziennikiem elektronicznym na bieżąco.

Warto wspomnieć, że w minionym roku w szkole powstała nowa, bezpieczna i szybka sieć LAN, która przyłączona została światłowodem do Internetu. Budowa takiej sieci to warunek konieczny sprawnego działania dziennika elektronicznego.