Finał Szkolnych Zawodów Programistycznych

12 marca 2016 roku w szkole odbył się finał Szkolnych Zawodów Programistycznych.  Finaliści zmierzyli się z czterema zadaniami o różnym stopniu trudności. Zadania należało rozwiązać i poprawnie zapisać w języku C++, ale do otrzymania maksymalnej ilości punktów, trzeba było zaimplementować algorytm, który działa wystarczająco szybko, tak, żeby program mieścił się w zadanych limitach czasowych.

Pierwsze miejsce i tytuł Najlepszego Programisty w Szkole 2016 zdobył Robert Ostoja-Lniski z klasy II D. Drugie miejsce, z taką samą ilością punktów, ale dłuższym czasem rozwiązania - Szymon Małolepszy, również z klasy II D. Na trzecim miejscu uplasował się Jacek Krzykowski (kl. II D).

Bardzo ładnie zaprezentowali się pierwszoklasiści: Michał Krzyżanowski zajął VI m., Michał Ruść - VII m., Szymon Reddig - IX m.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję!

Magda Burakowska