Turniej CS:GO

W styczniu, w dniach 20-22, w naszej szkole odbył się turniej Counter-Strike Global Offensive. Pierwszego dnia (Środa 20 stycznia) rozpoczęły się mecze w grupie A. Do półfinału doszli zawodnicy BGC Team i Non-Lifers, z czego zwycięsko wyszła drużyna BGC Team.
Drugiego dnia (Czwartek 21 stycznia) rozgrywane były meczy w grupie B oraz kolejny półfinał, do którego doszły drużyny takie jak Niggas in Pyjamas i blackspadeS. Drugi półfinał wygrali zawodnicy zespołu blackspadeS.
W piątek 23 stycznia na sali gimnastycznej odbył się finał turnieju, gdzie po wielu godzinach zmagań zwyciężyła wynikiem 2-1 w mapach drużyna BGC Team!
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji przed, jak i w trakcie turnieju.
Mamy nadzieję, że zarówno zawodnikom, nauczycielom, jak i oglądającym ten mały event się spodobał i w przyszłości zorganizowane zostaną kolejne edycje!
Parę słów od organizatorów, oraz podsumowanie turnieju:

"Na początku chcielibyśmy podziękować osobom które wspomogły organizację turnieju: Mateusz Falkowski, Paweł Brzóska, Maciek Wróblewski, Michał Sakowski, Kuba Jurkiewicz, Bartek Wierzbicki, Bartek Koziołek, Olek Malczyk, Bartek Tyszer, Błażej Zajączkowski, Marcin Zakrzewski, Karol Jarzyński, Mikołaj Kantor, oraz wszystkim innym którzy udzielili nam wszelkiej pomocy a nie zostali tutaj wymienieni. Chcemy również podziękować Panu Dyrektorowi oraz nauczycielom informatyki za wsparcie pomysłu , entuzjastyczne podejście i danie nam możliwości zorganizowania tego eventu.
Wszystko zaczęło się od postulatu wyborczego Wiktorii Szcześniak w wyborach na przewodniczącego samorządu, w którym to obiecała zorganizowanie turnieju w CSGO. To był bodziec który uświadomił nas że być może Turniej CSGO w LO 4 jest możliwy. Jako że mieliśmy już doświadczenie w organizowaniu mniejszych rozgrywek LANowych, postanowiliśmy podjąć się organizacji turnieju w naszym LO. Było to nie małym wyzwaniem z uwagi na skale przedsięwzięcia, jednak byliśmy mocno zmotywowani żeby się to udało. Zebraliśmy sprzęt, zapakowaliśmy do samochodu, a dalej wszystko żyło już własnym w miarę kontrolowanym przez nas życiem. Rozgrywki odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze rywalizacji. Atmosfera wokół tego turnieju była zaskakująco pozytywna, nawiązaliśmy wszyscy nowe wspaniałe znajomości. Rozgrywki grupowe tylko w małym stopniu zapowiedziały emocje jakie później towarzyszyły nam w finale jako organizatorom oraz graczom, mimo iż rozgrywki grupowe były bardzo emocjonujące. Przed finałem mieliśmy obawy czy uda nam się pogodzić obowiązki organizatorów, i stres przy graniu. Mamy nadzieje że w jakimś stopniu się to udało i poradziliśmy sobie organizacyjnie jak i gamersko. Jako drużyna chcemy pogratulować zwycięzcom fantastycznego, 3-mapowego finału, który bez wątpienia przyniósł obu drużynom niesamowite przeżycia i dużo frajdy. W kluczowych momentach dało się odczuć przypływ adrenaliny. Z naszej perspektywy mecz był na niesamowicie wyrównanym poziomie, chciałoby się rzec idealny na finał pierwszego w tej szkole turnieju w CSGO! Ostatecznie drużyna BGC Team pokonała drużynę blackspadeS 2:1 (16:12 - inferno, 10:16 - mirage, 16:14 - cache)"
~ Kuba i Rafał - organizatorzy a zarazem gracze blackspadeS
Zdjęcia, filmy oraz całość wypowiedzi na fanpage'u turnieju :
https://www.facebook.com/Turniej-CSGO-IV-LO-Olsztyn-1674349309510097/?fref=ts

Kilka słów od zwycięzców turnieju : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1679835625628132&id=1674349309510097

Film Kuby Starucha- Turniej "od kuchni": https://www.youtube.com/watch?v=OVfI52Ms1u8&feature=youtu.be

Relacja Karola Jarzyńskiego z finału : https://www.youtube.com/watch?v=p7YcI6nOYqg&feature=youtu.be

Może Ci się również spodoba

Skip to content